- 15.04.2024.

Na europskom kupu u Kickboxingu koji se održao u Sarajevu na Ilidži tri su medalje osvojili natjecatelji Kickboxing kluba „vitez Mile Bošnjak“ iz Posušja. Po jedna zlatna, srebrena i brončana medalja su ovom prilikom stigle u ovaj posuški klub.

Između 1164 natjecatelja iz 20 država posuški klub „vitez Mile Bošnjak“ je nastupio sa svoja tri natjecatelja i jednim sudcem.

Najuspješniji je bio Denis Bošnjak koji je nastupio u kategoriji -63,5 kg u disciplini K1 uzrastu mlađi junior i osvojio prvo mjesto.

Danijel Begić u kategoriji -86kg disciplini K1 uzrast stariji junior i osvojio drugo mjesto.

Matej Begić u kategoriji +69 kg  u disciplini KL u uzrastu starijj kadet i zauzeo treće mjesto.

Miljenko Kutleša-Roša kao voditelj kluba i u ulozi sudca je i ovaj put nastupio.

„Malo je sreće nedostajalo da naš Matej Begić nije osvojio i bolji rezultat, ali ovo je bilo jedno veliko iskustvo za našega Mateja Begić. U svakom slučaju i jedan sveukupno dobar rezultat za naš klub Vitez Mile Bošnjak“, kazao nam je Miljenko Kutleša Roša iz Kickboxing kluba „vitez Mile Bošnjak“.