- 28.05.2023.

U sklopu posljednjeg 33. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje na svom su terenu dočekali Velež te su upisali pobjedu rezultatom 2:1 s kojom su osigurali ostanak u ligi sljedeće sezone.

Šokirao je Anđušić golom za vodstvo Veleža u 5’ minuti susreta Mokri Dolac no nisu Posušani odustali nakon tog primljenog gola nago su tijekom cijelog susreta bili bolja ekipa te su stvorili brojne prilike a izjednačili su već u 18’ minuti golom Dadića a pred kraj susreta, točnije u 94’ minuti Dadić je izborio jedanaesterac koji je realizirao najbolji strijelac ekipe Boban za preokret i zasluženu pobjedu Posušja.

Susret je u jednom trenutku bio prekinut zbog problema s gostujućim navijačima koji su morali napustiti stadion kako bi se utakmica nastavila.

Posušje je na kraju sezonu završilo na diobi 7. mjesta s 37 osvojenih bodova i mirni mogu otići na odmor a onda i krenuti s pripremama za željeni iskorak u sljedećoj sezoni.