Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 13.11.2022.

U sklopu 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje dočekali su Slobodu te su u posljednjoj utakmici ove polusezone pred domaćim navijačima slavili nakon preokreta rezultatom 2:1.

Propustilo je Posušje povesti već u 9’ minuti kada Boban nije iskoristio jedanaesterac pa su gosti zabili u 25’ minuti preko Osmića te su s tom prednosti otišli na poluvrijeme. U drugom poluvremenu Posušje ipak stiže do zasluženog preokreta, prvo je u 51’ minuti Luka Begić izjednačio a onda je Boban u 77’ minuti pogodio za konačnih 2:1 i velika 3 boda kojima se Posušje sa ukupno 22 osvojena boda popelo na sjajno 7. mjesto ljestvice i mogu mirno otići na zimsku pauzu bez obzira na to koji će rezultat biti u posljednjem jesenskom 19. kolu kada će gostovati kod Željezničara, iako kako Posušje igra pod Granićevim vodstvom s pravom možemo očekivati pozitivan rezultat i u toj utakmici.