- 12.03.2024.

U uzvratnom susretu četvrtfinala nogometnog kupa Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje poraženi su u gostima kod Sloge Doboj rezultatom 2:0 te je Sloga tako nadoknadila zaostatak za Posušjem od 3:2 iz prve utakmice i s ukupnih 4:3 prošla u polufinale.

Povela je Sloga već u prvom poluvremenu 2:0 golovima Varge u 18’ minuti i Redžića u 34’ minuti. Posušje dominira u drugom poluvremenu te stvara nekoliko prilika iz kojih čak 2 puta pogađa gredu no ne uspijeva zabiti gol koji im je bio potreban za izboriti izvođenje jedanaesteraca.

Posušje se sada okreće prvenstvu BiH u kojem se nakon 22 kola nalaze na 6. mjestu ljestvice s 30 osvojenih bodova a u sljedećem 23. kolu u nedjelju će na Mokrom Docu dočekati Široki Brijeg.