- 04.06.2023.

Karate klub Posušje ovaj vikend je nastupio na Kupu prijateljstva u Mostaru i osvojio ukupno 13 medalja. Riječ je o četiri zlatne medalje, šest srebrnih i tri brončane medalje.

Zlato su osvojile Lea Rezo, Marija Jukić i Petra Jukić. Također zlato je osvojila i kadetska ekipa u borbama u sastavu Lea Rezo, Ivana Čamber i Sara Bešlić.

Srebrene medalje su osvojili Mario Kovač, Matea Čamber, Sara Čamber, Zvonko Jukić i Marta Bešlić. Kadetska ekipa u borbama u sastavu Matea Čamber, Marija Jukić i Petra Jukić također je osvojila srebrnu medalju.

Brončane  pak medalje na turniru osvojili su Sara Bešlić, Ivana Čamber i Vlado Rogić.

Spomenio da je Lea Rezo najuspješnija natjecateljica ovoga turnira u Mostaru koji je organizirao Karate klub Student iz Mostara. Također je vrijedno istaknuti da je ekipno Karate klub Posušje bio treća najbolja momčad turnira.

Radioposusje.ba (Z. Pišković, foto: Karate klub Posušje)