Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 19.04.2024.

U sklopu 27. kola Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine HŠK Posušje je na Mokrom Docu dočekalo Željezničar te su slavili rezultatom 1:0.

Jedini gol na susretu postigao je Rozić na asistenciju Lučića u 14’ minuti susreta. Samo minutu nakon ispostavilo se odlučujućeg gola asistent Lučić je neoprezan u obrani te je napravio jedanaesterac i zaradio crveni karton no taj udarac s 11 metara golman Galić sjajno brani Krpiću. Do kraja se Posušje s igračem manje uspješno obranilo i upisalo velika 3 boda.

Posušje je i dalje bez poraza u prvenstvu u drugom djelu sezone, taj niz traje već 9 utakmica a na ljestvici se trenutno s 41 osvojenim bodom nalazi na diobi 4. mjesta ljestvice.

U sljedećem kolu Posušani će u goste kod vodećeg Borca.