Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 07.11.2021.

U 16. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine HŠK Posušje je dočekalo favoriziranu Tuzlu City te su odigrali odličnu utakmicu u kojoj su s igračem više ispustili pobjedu u završnici no rezultatom 1:1 osvojili su veliki i neočekivani bod. Strijelac za Posušje bio je Serdarušić u 64’ minuti s 11 metara a bod Tuzli donio je Mišić golom u 82’ minuti.

Posušje je bio bolji protivnik cijelu utakmicu te su uz postignuti gol Serdarušića iz jedanaesterca u 64’ minuti propustili još nekoliko velikih prilika a kod rezultata 0:0 još jedan jedanaesterac u 37’ minuti nije iskoristio Lučić. Kako Posušje nije uspjelo završiti utakmicu stigla je kazna, Tuzla je s igračem manje kojeg je imala od 43’ minute kada je isključen Čeliković uspjela izjednačiti i doći do boda iz svoje prve i jedine prilike u 82’ minuti kada je pogodio Mišić.

Već je ovo treći put da Posušje u završnici gubi prednost i već upisane bodove te se na tome mora poraditi iako je osvojen odličan bod protiv drugoplasirane ekipe na terenu nije tako izgledalo.

Posušje sada ima 12 osvojenih bodova te se i dalje nalaze na pretposljednjem mjestu ljestvice ali konkurencija nije daleko. U sljedećem 17. kolu Posušje je ponovno domaćin, na Mokri dolac stiže izravni konkurent za ostanak Leotar koji je trenutno osmi sa 16 bodova.

Recimo i to da su danas igru zbog ozljede napustila dva važna igrača Posušja, Ramović i Lučić te bi to mogao biti veliki problem ako ozljede budu ozbiljnije prirode.

HŠK Posušje: Baćak-Bešlić,Krišto,J.Barišić,Lučić(od 74’ Šuta)-Serdarušić,Ramović(od 7’ Landeka)-T.Barišić(od 74’ Vukoja),Lauš(od 58’ D.Begić),Milanović-L.Begić.