- 25.08.2021.

HŠK Posušje gostovalo je u Trebinju kod FK Leotara u utakmici 6. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine koja se trebala odigrati za vikend no bila je odgođena zbog zdravstvenih problema igrača Leotara. Vidjeli smo jedan uzbudljiv susret koji je završio podjelom bodova rezultatom 2:2.

Posušje je odigralo odlično prvo poluvrijeme te su vodili s 2:0 golovima Tina Blaža Lauša u 23’ minuti i Luke Begića u 32’ minuti. Činilo se da Ćorićevi dečki idu prema pobijedi no početkom drugog poluvremena ispustili su prednost, za ispostavilo se konačnih 2:2 pogađali su Sekulović u 47’ minuti i Zec u 56’ minuti.

Šteta za ispuštenu prednost s poluvremena ali Posušje je osvojilo jako važan bod s kojim je pobjeglo s dna ljestvice. Posušje sada ima 4 osvojena boda te su iza sebe ostavili Radnik koji ima 3 boda te Borac koji također ima 3 boda ali i utakmicu manje.

U sljedećem kolu Posušane čeka jako težak ispit, već u nedjelju u 17 sati na Mokri Dolac u okviru 7. kola BiH Premijer lige stiže Zrinjski koji još uvijek ove sezone nema poraza.

HŠK Posušje prvih 11: Galić-T.Barišić,J.Barišić,Brekalo,Lučić-Landeka(C),Vranjić-Ljubić,Lauš,L.Begić-D.Begić