- 12.05.2024.

U sklopu 31. kola Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje su na Mokrom Docu dočekali Slogu Doboj te su u izravnom dvoboju za 5. mjesto slavili rezultatom 2:1.

Posušje je cijelu utakmicu bilo bolji protivnik a poveli su golom Bobana iz penala u 47’ minuti, Sloga je izjednačila u 70’ minuti također iz penala kojeg je realizirao Predragović. Posušani su završnicu igrali s igračem manje jer je Vrgoč kod skrivljenog penala zaradio crveni karton no unatoč tome došli su do zaslužena 3 boda sjajnim golom Maglice u 93’ minuti.

Dva kola do kraja prvenstva Posušje se nalazi na 5. mjestu ljestvice s 44 osvojena boda a u sljedećem kolu idu u goste kod Sarajeva.