Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 24.10.2016.

Košarkaši Posušja doživjeli su težak poraz na gostovanju u Širokom Brijegu od ekipe Širokog II rezultatom 76:58 u okviru prvog kola košarkaškog prvenstva Herceg-Bosne.

Iako je, ove godine pomlađena ekipa Posušja, vrlo dobro krenula u utakmicu te imala vodstvo od 15:19 nakon prve četvrtine i bili u rezultatskom egalu do posljednje četvrtin enisu uspjeli završnicu učiniti neizvjesnom. Energetski pad u zadnjoj četvrtini odveo je domaće na konačni rezultat 76:58. Kod Posušja najbolji je bio kapetan Dominik Jukić sa 15 poena, a po 10 su dodali Ante Ramljak i Ante Leko.

U idućem kolu sljedećeg vikenda naši košarkaši gostuju u Novom Travniku, dok su mladi domaćini ekipama Viteza.

Dodajmo da su svoje utakmice kadeti i juniori igrali u Livnu te se vratili sa pobjedama.