Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 28.02.2024.

U prvoj utakmici četvrtfinala nogometnog kupa Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje su na Mokrom Docu dočekali Slogu Doboj te su slavili rezultatom 3:2 i tako stekli prednost uoči uzvrata u Doboju koji je na rasporedu 13. ožujka.

Imala je Sloga prednost od 1:0 na poluvremenu golom Božikovića iz 17’ minute ali Posušje igra odlično drugo poluvrijeme te golovima Kamenara u 61’ i Petrovića u 65’ minuti preokreće rezultat. Ipak nakon jedne greške u obrani Posušja u 70’ minuti gol za 2:2 postiže Vidić. Kad je već izgledalo da će utakmica završiti remijem Babić postiže sjajan gol u posljednjoj minuti susreta i donosi Posušju prednost od 3:2 pred uzvrat.

Za vikend se nastavlja nogometna liga BiH a Posušje koje se s 26 bodova nalazi na 7. mjestu ljestvice će u sklopu 21. kola biti domaćin Veležu.