Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 26.11.2023.

U sklopu 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje gostovali su kod Željezničara te su podijelili bodove rezultatom 1:1.

Vodilo je Posušje od 33’ minute kada je sjajno iz slobodnog udarca pogodio Kamenar. Moglo je Posušje i povećati prednost a najveću priliku imao je Mandić sredinom drugog poluvremena kada se našao sam ispred golmana no nije pogodio. Na kraju je Željezničar uspio izjednačiti, u posljednjoj minuti sudačke nadoknade susreta strijelac je nakon kornera bio Selimović.

Posušje sada ima 17 bodova te se nalazi na 8. mjestu ljestvice a u sljedećem 16. kolu na Mokri Dolac dolazi Igman Konjic.