Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 29.08.2021.

HŠK Posušje je u okviru 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na Mokrom Docu dočekalo Zrinjski iz Mostara te su s igračem manje gotovo cijelo drugo poluvrijeme izborili veliki bod u utakmici bez golova 0:0. Posušju je ovo drugi remi u nizu i s trenutno 5 osvojenih bodova drže se iznad zone ispadanja. Sada slijedi reprezentativna pauza a nakon nje Posušje će u okviru 8. kola Premijer lige BiH igrati u gostima protiv Rudar Prijedora. S druge strane Zrinjski je i dalje bez poraza ove sezone te se nalaze u vrhu prvenstvene ljestvice. Kod Zrinjskog su danas nastupila i dva Posušanina, golman Luka Kukić koji je svoju mrežu sačuvao već četvrti put u prvenstvu i mladi veznjak Ivan Bašić koji je danas zamijenjen na poluvremenu.

Trener Ćorić je protiv favoriziranog Zrinjskog poslao obrambeno orijentiranu postavu što je upalilo te u prvom poluvremenu nije bilo opasnih prilika s obje strane, početkom drugog djela, točnije u 51’ minuti Brekalo zarađuje crveni karton i Posušje ostaje s igračem manje. Nakon toga Zrinjski stvara nekoliko prilika no obrana domaćina na čelu s golmanom Galićem svaki put dobro reagira. Najveća prilika za Zrinjski bila je jedanaesterac u 75’ minuti iz kojeg je Bilbija pogodio vratnicu. Treba reći da je Zrinjski bio bolji protivnik kao i to da je Posušje hrabrom igrom zaslužilo ovaj bod.

HŠK Posušje: Galić-J.Barišić,Krišto,Šuta,Brekalo,T.Barišić-Landeka(C)(od 87 Ljubić),Ilinković(od 55’ Vranjić)-Vukoja,Lauš(od 64’ Serdarušić),L.Begić(od 55’ Blagojević)