Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 17.08.2022.

U zaostaloj utakmici 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine HŠK Posušje gostovalo je kod Tuzle City te su poraženi rezultatom 3:0.

Tuzla City bila je bolji protivnik cijelu utakmicu, u vodstvo je došla u prvom poluvremenu točnije u 21’ minuti kada je Mehidić zabio odbijanac nakon što je Kukić obranio jedanaesterac. U drugom poluvremenu Tuzla je još dominantnija te stvara nekoliko dobrih prilika, Kukić je na golu Posušja bio jako dobar no domaćini ipak postižu 2 gola preko Nargalića koji je pogodio u 60’ i 94’ minuti.

Posušje tako nakon odigranih 5 kola ostaje na 4 osvojena boda a nova utakmica dolazi već u nedjelju kada će na Mokrom Docu u sklopu 6. kola dočekati Igman koji je također danas igrao svoj zaostali susret protiv Veleža te je završilo 1:1.