Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 21.11.2021.

U sklopu 17. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine HŠK Posušje je na domaćem terenu dočekalo izravnog konkurenta za ostanak FK Leotar te su slavili rezultatom 1:0 a gol vrijedan 3 jako važna boda postigao je Josip Barišić iz slobodnog udarca u 86’ minuti.

Dominiralo je Posušje u ovoj utakmici od prve do zadnje minute te je stvaralo veliki broj prilika no lopta nikako nije htjela u gol. Kada se već počela stvarati nervoza u redovima Posuških igrača i navijača ipak je Posušje zabilo za minimalnu ali potpuno zasluženu pobjedu. Pogodio je Barišić u 86’ minuti iz slobodnog udarca i slavlje je moglo početi. S druge strane Leotar nije imao apsolutno ni jednu priliku te bi izjednačen rezultat bio potpuno nezaslužen.

Posušje se ovom pobjedom potpuno priključilo ekipama ispred sebe, sada ima 15 osvojenih bodova i skupa s Veležom i Rudarom dijeli 9. mjesto, Leotar je mjesto iznad s 16 bodova a uvjerljivo posljednji je Radnik Bijeljina sa 10 bodova.

U sljedećem 18. kolu za tjedan dana Posušje gostuje kod vodeće momčadi lige Zrinjskog u Mostaru.

HŠK Posušje: Baćak-J.Barišić,Horić,Krišto,Bešlić-Landeka(C),Ilinković(od 80’ Blagojević),Serdarušić(od 46’ Leko)-T.Barišić(od 63’ Vukoja),Milanović(od 71’ Lauš),L.Begić(od 63’ D.Begić).