- 12.10.2020.

Nogometašice ŽNK Inter iz Posušja izgubile su od SFK Libera iz Goražda rezultatom 1:4. Domaći teren nije bio velika prednost za posuške nogometašice u 7. kolu Prve lige FBiH – Jug. Od početka momčad Libera je nametnula svoj ritam. Bile su rastrčanije, agresivnije i brže na svakoj lopti. Prve su došle i u vodstvo preko Milene Đurđević u 22. minuti nakon pogreške u obrani Intera. Domaćin se „probudio“ pred kraj poluvremena i uspijeva izjednačiti iz jedanaestreca u 39. minuti. Precizna je Petra Marić.

Drugi dio utakmice u protekao je dominaciji gostiju. Vodstvo Goraždankama donosi svojim drugim golom Đurđević u 55. minuti. Branka Cvjetić u 68. i Andrea -Tea Davidović u 86. minuti samo potvrđuju nova tri boda Libera.

Ovo je bila posljednja utakmica za Inter na kraju jesenskog dijela sezone. Nakon nekompletnog sedmog kola nalaze se na trećem mjestu s devet bodova, priopćeno je iz ŽNK Inter.